ПЛАФОНИЕРА LED 18W,4500K,1500Lm, IP20,BL667-18NW
Предишна
ПЛАФОНИЕРА LED 17.8W,4000K,...
Следваща
ПЛАФОНИЕРА LED 24W,4000K,13...
Бъди първия, който ще напише отзив за този продукт
Складова единица:
ON03330030
Наличност:
В наличност
Мерна единица:
БР
Тегло:
0,35 kg(s)
21,57 лв с ДДС
Количество:
Сподели:
ПЛАФОНИЕРА LED 18W,4500K,1500Lm, IP20,BL667-18NW ,SPIRAL,220V